W obiektywie...

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Ogłoszenia 03.07.2022r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.07.2022r

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowali tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Skępe oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Skępem wraz z Radnymi serdecznie zapraszają mieszkańców miasta i Gminy Skępe na uroczystą Mszę św. z okazji Jubileuszu 25 lecia Odzyskania Praw Miejskich przez Miasto Skępe, która odbedzie się  w najbliższy piątek br. o godz. 10.00 w Klasztorze OO. Bernardynów w Skepem. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Bp. Roman Marcinkowski.

 

W środę 6 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej. Ten dzień jest świętem patronalnym Apostolstwa Chorych w związku ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. W modlitwie będziemy polecać Bogu wszystkich chorych i cierpiących, a także tych, którzy leczą i pielęgnują chorych.

 

Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca.

 

Zachęcamy do odwiedzenia kiosku z pamiątkami religijnymi, gdzie można nabyć piękne pamiątki z naszego sanktuarium, figurki oraz prasę katolicką.

 

Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o tym, że ten okres nie jest czasem wolnym od Boga i Jego przykazań. Wszystkim osobom, które przybyły do nas oraz wyjeżdżającym na urlopy życzymy, aby ten czas, był miłym i bezpiecznym wpoczynkiem, ale nade wszystko okresem pełnym dobra i wzrostu duchowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Licznik odwiedzin:

1427649
www.bernardyni.pl www.diecezjaplocka.pl Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Projekt i wykonanie: Ostrowski Michał