W obiektywie...

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Życzenia świąteczne 2019

 

Ziemia została olśniona wielkim światłem. Jest nim Jezus Chrystus Boży Syn, który stał się człowiekiem, aby dać nam udział w Bożym życiu. 

      Po raz kolejny zostajemy zaproszeni do pochylenia się nad tajemnicą Narodzenia Chrystusa. W pielgrzymce wiary idziemy do Betlejem, aby odkrywać Prawdę, że Bóg przychodzi w prostocie Dziecka i ofiaruje człowiekowi swoją Miłość.

      Życzymy Wam, drodzy Dobrodzieje, Parafianie, Goście i Pielgrzymi naszego sanktuarium, aby świętowanie Narodzin Zbawiciela ożywiło wiarę i pomogło wypełniać codzienność duchem dobra i miłości, tak bardzo potrzebnej naszym czasom. Popatrzmy na siebie z zagubioną dawno prostotą dziecka,
z ufnością i szczerością dziecka i przyjmijmy siebie nawzajem tak, jak Boże Dziecię przyjmuje nas. Niech owocem tego będzie pokój, dobro, nadzieja, radość i życzliwa miłość, którą się dzielmy z innymi jak białym opłatkiem.

     Święta Boża Rodzicielka, Maryja Skępska, Matka Jezusa i nasza Matka, niech otoczy nas swoją opieką i wyprosi u swego Syna Jezusa Chrystusa wszelkie potrzebne łaski w Nowym 2020 Roku.

W imieniu Wspólnoty
Klasztoru OO. Bernardynów
w Skępem

o. Herman OFM

Licznik odwiedzin:

1456650
www.bernardyni.pl www.diecezjaplocka.pl Katolickie Radio Diecezji Płockiej

Projekt i wykonanie: Ostrowski Michał